NovinkyWindows 10 MobileWindows aplikácie

Ešte nemáte aktualizáciu na Windows 10 Mobile? Tu je riešenie

Včera sme vám priniesli článok, v ktorom sme písali o oficiálnom vypustení Windows 10 Mobile kde ste sa mohli dozvedieť, ktoré zariadenia sú podporované. Avšak mnohí z vás stále hlásia, že aktualizáciu sa vám nepodarilo vyhľadať a preto Vám prinášame tip ako na to.

Aktualizujte si Windows Phone 8.1 na Windows 10 Mobile

Preto aby ste úspešne stiahli najnovšiu aktualizáciu na Windows 10 Mobile je potrebné stiahnuť aplikáciu Windows 10 Upgrade Advisor, ktorá je dostupná vo Windows obchode zadarmo. Aplikáciu môžete stiahnuť cez odkaz nižšie. Následne je nutné spustiť aplikáciu a potom ísť do Nastavení telefónu a vyhľadať aktualizáciu.

update advisor

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. No ja som si aktualizoval moju Lumiu 640 Xl na WP 10 a nezobrazuje mi kontakty vôbec v apke ludia. Nemôžem si pridať nový kontak Filter mám zapnutý že mi zobrazuje všetky kontakty. Aj ked zadám meno kontaktu do vyhladávača tak mi ho nenájde…..vie mi s tým niekto pomôcť ako to vyriešim ?

  2. nechce mi to nájsť v obchode… a nieje to prvá vec, čo mi nechce nájsť… viete mi s tým poradiť?

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu