Novinky

Ste Youtube „POZITÍVNY“? Najnovší update vám povie koľko na ňom trávite času

Počas I/O konferencie v máju tohto roka spoločnosť Google rozprával o tom, že implementuje do novej verzie Androidu viacero nástrojov, ktoré nám povedia koľko času trávime „hraním“ sa s našimi smartfónmi. Tak sa aj stalo, viacero nástrojov sa objavilo v najnovšej verzii Android P, ktorá bol predstavená len nedávno.

Google vám povie koľko času trávite v rozhraní aplikácie Youtube

Najnovšie podobný nástroj získava aj známa službu Youtube, teda konkrétne jej aplikácia pre smartfóny. Najnovšia aktualizácia prináša analytický nástroj, ktorý vám povie koľko času trávite pozeraním videí. Konkrétne nájdete štatistiky aktuálneho dňa, dňa predtým a za posledných sedem dní. Nechýba ani štatistický priemer za posledný týždeň strávený sledovaním videí.

Zdroj: AndroidCentral.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu