Novinky

Staručký a stále obľúbený Winamp sa čoskoro vráti späť! Nebude chýbať ani mobilná aplikácia

Ak patríte medzi skôr narodených tak určite ste minimálne počuli ak nie aktívne používali multimediálny prehrávač Winamp, ktorý sme mohli svojho času nájsť takmer na každom počítači.

Niekoľko týždňov dozadu sme vám priniesli report, v ktorom sme písali, že Winamp pravdepodobne sa do dočká „znovuzrodenia“. Táto informácia sa začala šíriť internetom krátko na to, ako bola dostupná (neoficiálne) nová verzia tohto prehrávača.

Najnovšie sa tieto domnienky potvrdil samotný CEO spoločnosti Radionomy (Alexandre Saboundjian), ktorá je materskou spoločnosťou firmy, stojacou za aplikáciou Winamp.

„V budúcom roku príde úplne nová verzia s aplikácie odkazujúca na Winamp, prinášajúce ešte lepší zážitok z počúvania. Budete môcť počúvať MP3, ktoré môžete mať doma, ale aj z cloudu, podcasty, streamingové a rozhlasové stanice či zoznamy skladieb, ktoré ste vytvorili.. Ľudia chcú jednu aplikáciu. Myslím, že Winamp je dokonalým hráčom, ktorý to môže priniesť každému. Chceme, aby ho ľudia mali na každom zariadení,…“

Zdroj: via pocketnow.com, úvodný obrázok: Winamp

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu