NovinkyWindows 10

Stále bežíte na Novembrovej aktualizácií? Je načase aktualizovať

V Microsoft je momentálne rušno kvôli vydávaniu aktualizácie Fall Creators Update pre operačný systém Windows 10, no v Microsofte myslia aj na staršie vydania “desiny”. Windows 10 už obdržal zopár veľkých aktualizácií a tou prvou bola aktualizácia známa ako “novembrová”. Tá prišla zmenila číslo verzie systému na 1511 a dodnes je využívaná na veľkom množstve zariadení. Každá verzia systému raz zažije svoj koniec a ten pre túto aktualizáciu nastane už 10. októbra.

Jediným a zrejme najviac odporúčaným riešením aj od samotného Microsoftu je upgradeovanie novembrovej aktualizácie na najnovšie verzie operačného systému Windows 10. Novembrová aktualizácia 10. októbra už viac neobdrží bezpečnostné aktualizácie a používatelia budú vystavený zbytočnému riziku. Samozrejme, všetky prvotné verzie systému Windows 10 používať naďalej môžete, no vírusy a bezpečnostné riziká budú na oveľa vyššom stupni ako doteraz. Koniec bezpečnostných aktualizácií sa týka týchto verzií operačného systému Windows 10:

  • Windows 10 Home
  • Windows 10 Pro
  • Windows 10 Education
  • Windows 10 Enterprise

Pokiaľ stále používate počiatočné verzie operačného systému Windows 10 neváhajte a aktualizujte systém čo najskôr. Neviete ako nato? Stačí jednoducho otvoriť Nastavenia > Aktualizácia a zabezpečenie > Windows Update > Vyhľadať aktualizácie.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu