Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Spotify aplikácia bude zrejme onedlho dostupná aj pre Xbox One

Zdroj: spotify.com

V posledných dňoch sa internetom šíri množstvo správ ohľadom aplikácie Spotify pre hernú konzolu Xbox One od Microsoftu. Spotify minulý rok podpísalo zmluvu so spoločnosťou Sony a aplikácia mala prísť výlučne iba pre herné konzoly od spoločnosti Sony. Podľa najnovších správ priamo z Microsoftu, sa na aplikácií Spotify pre Xbox One pracuje a začína jej interné testovanie.

Najnovšia správa o pripravovanej Spotify aplikácii sa vyskytla na fóre Reddit, kde Larry Hryb (Major Nelson) z Microsoftu uverejnil fotku, na ktorej nájdeme nápis – “Spotify Music – for Xbox”. Tento príspevok rozprúdil debaty o Spotify aplikácii pre Xbox One a mnoho používateľov sa pod tento príspevok vyjadrilo kladne. Stačí len dúfať, že sa nejedná o hoax alebo menší vtip z Larryho strany. Avšak Larry Hryb je už dlhšiu dobu dosť dôveryhodným zdrojom informácií a vtipkovanie a šírenie hoaxov by si zrejme ani nedovolil. Ešte sa stále nevie, či bude budúca aplikácia pre Xbox One aj UWP aplikáciou alebo bude výlučne iba pre Xbox One. Podobne sa stále nevie, kedy presne máme očakávať príchod tejto aplikácie.

Prijali by ste Spotify Music na Xbox One? Napíšte nám dole od komentárov.

Zdroj: theverge.com

TIP  Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu