Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Spomínate na legendárnu „žiletku“ RAZR od Motoroly? Takto by mohol vyzerať jej nástupca

Zdroj: Youtube

Písal sa rok 2004 kedy svetlo sveta uzrelo legendárne „Véčko“ od Motoroly, telefón RAZR. Celkovo sa predalo viac ako 130 miliónov kusov tohto telefónu.  Určite mnohí z vás si na tento kúsok ešte dobre pamätajú. Jednalo sa o zariadenie, ktoré ponúkalo 2,2“ displej, ktorý bol vďaka unikátnej sklápacej konštrukcii chránený pred prípadným poškodením. Nechýbala ani podpora GPRS, teda predchodcu dnešnej 3G či 4G siete. Predinštalovaný prehliadač, s ktorým ste brázdili internet, resp. v lepšom prípade optimalizované wap stránky.

Spoločnosť Motorola svojho času chcel využiť známu značku „RAZR“ s predstavením nových zariadení poháňaných s operačným systémom Android, ale úprimne, žiadnu príbuznosť by ste tam nenašli teda okrem mena.

Nedávno Nokia spravila znovuzrodenie jej slávnej Nokie 3310 a to je možno jeden z dôvodov prečo sa začala spomínať aj „nová“ Motorola RAZR. Mnohí fanúšikovia na margo viacerých konceptov, ktoré sa následne objavili v spojitosti s telefónom RAZR začalo veriť v znovuzrodenie tohto telefónu. Samozrejme, dnes sa jedná viac menej len o špekulácie, ktoré spoločnosť nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. V každom prípade nám to nebráni si nostalgicky zaspomínať a pozrieť si koncept tohto zariadenia ako by mohlo vyzerať po viac ako dekáde.

Motorola RAZR 2018 (koncept)

Zároveň špekulácie o znovuzrodení povzbudzujú aj informácie, ktoré hovoria o novej ére ohybných displejov, ktoré by dokázali podobný dizajn telefónu reálne aj priniesť na trh. V každom prípade, RAZR telefón v tejto podobe by uvítali mnohí, čo na to hovoríte?

Zdroj: MobySmartCat 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu