NovinkyTECH

Spoločnosť SteelSeries predstavila novú kompaktnú hernú klávesnicu Apex M750 TKL

Jeden z najlepších výrobcov herného príslušenstva SteelSeries prináša na trh novú mechanickú klávesnicu. Spoločnosť nám v poslednom období moc produktov nepredstavila, no po dlhšom čase prináša skrátenú verziu mechanickej klávesnice Apex M750. Menšia verzia s názvom Apex M750 TKL (Tenkeyless) prichádza s trošku pozmeneným dizajnom, využíva letecký hliník a spolu s ním prináša dokonalý klikací pôžitok pre hráčov, vďaka tretej generácií mechanických switchov QX2.

Zdroj: SteelSeries

Ako už s názvu a fotografie vyplýva, menšia verzia Apex M750 TKL neobsahuje numerickú časť klávesnice. Vyrobená je z identických materiálov, ako jej väčší brat, no keďže má o niečo menšie telo, žiadny hráč sa nemusíte báť o svoj priestor, či už doma, pretože má veľkú podložku alebo ide na lanku a tam už nemá vôbec žiadny priestor na pohodlné hranie. Veľkou výhodou klávesnice Apex M750 TKL je aj full RGB podsvietenie, ktoré je ovládateľné priamo cez aplikáciu SteelSeries Engine.

Zdroj: SteelSeries

Klávesnica spolu so širokou škálou režimov podsvietenia, podporuje aj zobrazovanie notifikácií z niektorých aplikácií. Najpremakanejšií systém notifikácií má zrejme aplikácia Discord. Pri hraní sa na klávesnici zobrazujú rôzne informácie o Vašej komunikácií. Napríklad či máte zablokovaný mikrofón, či vám niekto zaslal správu atď.

Táto klávesnica je samozrejme určená pre hráčov, preto prichádza aj s celkom vysokou, no na herné príslušenstvo bežnou cenovkou. Klávesnica Apex M750 TKL je na stránkach spoločnosti SteelSeries momentálne dostupná za 139,99 eur. Klávesnicu spolu s kompletnými technickými špecifikáciami nájdete tu.

Zdroj: SteelSeries

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu