NovinkyZariadenia

Spoločnosť NOA predstavila novým high-end smartfón N10 s lákavou cenou, ktorý je však takmer vernou kópiou iPhone X telefónu

Nuž, niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Asus predstavila nový high-end smartfón, ktorý ako keby z oka vypadol populárnemu telefónu iPhone X. Na MWC 2018 sme sa dočkali ďalšieho „klonu“ tohto populárneho telefónu, tentokrát však v podaní spoločnosti NOA.

NOA N10 je novým high-end smartfónom, ktorý hľadal inšpiráciu u iPhone X telefónu

Dizajnéri spoločnosti NOA sa s prácou na vzhľade ich nového telefónu NOA N10 očividne moc nenarobili. Priniesli na trh telefón, ktorý inšpiráciu hľadal v smartfóne iPhone X.

Odhliadnuc od dizajnu telefónu však telefón je nabitý celkom lákavým hardwerom. Konkrétne srdce smartfónu tvorí procesor Mediatek Helio P23 s 8-jadrami, ktoré pracujú na frekvencii 2,3GHz. Sekunduje im 4GB RAM a 64GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť do veľkosti 128GB. Okrem toho telefón disponuje hneď tromi fotoaparátmi. Na prednej strane 6,18″ FHD+ panelu s pomerom strán 18:9 nájdeme 16MP šošovku spolu so senzorom s technológiou rozpoznávania tváre. Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov Sony IMX499 s rovnakým rozlíšením, pod ktorými nechýba populárny skener odtlačkov prstov. 3,5 jack by ste na telefóne však hľadali márne, výrobca sa ho rozhodol neimplementovať, na druhej strane nechýba USB Type – C konektor. Mimochodom, telefón disponuje batériou o kapacite 3600mAh a na trh by mal byť dodávaný s najnovším Androidom 8.0.

Najdôležitejším faktorom pre mnohých je však cena, ktorá je v tomto prípade nastavená na 369$, teda niečo okolo 300€.

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!

Zdroj: Youtube (Myriam Joire)

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu