ŠPEKULÁCIE

Špekulácie | Acer pracuje na štyroch Windows Phone zariadeniach, dočkáme sa ich na IFA?

Dočkáme sa nových Windows telefónov od spoločnosti Acer? Podľa Roland-a Quandt-a áno. Quandt-o je redaktor zahraničného portálu Winfuture.de, ktorý priniesol ako prvý nepotvrdené informácie pripravovanom telefóne Acer Liquid M220, ktorý bol následne predstavený na Mobile World Congress 2015. Tentokrát priniesol informáciu prostredníctvom sociálnej siete Twitter, že Acer pracuje na ďalších štyroch Windows Phone zariadeniach, ktoré by pravdepodobne mohli byť predstavené na IFA 2015.

Acer_Windows_Phone

Len tak pre zaujímavosť, na IFA 2015 by sme sa mohli dočkať aj nových vlajkových lodí od Microsoftu, konkrétne Lumie 950 XL a jej zmenšenej verzie Lumie 950. Ak by vás zaujímali tieto spomínané mobilné telefóny od Microsoftu, ktorých sa pravdepodobne už čoskoro dočkáme, tak si môžete o nich prečítať viacej v článku „Microsoft Cityman, Talkman. Nové vlajkové lode a čo o nich musíte vedieť?“.

Čo na to vravíte, privítali by ste nového výrobcu Windows telefónov? My určite áno.

Zdroj: Twitter cez Neowin.net

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu