Novinky

Poznáme špecifikácie Microsoft Lumie 550

Pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli článok ohľadne predpokladanej ceny novo pripravovanej Lumie 550, ktorá sa bude pohybovať okolo 120 eur, avšak čo sa týka výbavy tohto zariadenia, tak to bolo veľkou neznámou, až doteraz. Španielsky portál Windowstudio.mx včera vypustil do sveta snímku z prezentácie Microsoftu, na ktorej sú známe technické špecifikácie zariadenia (viď nižšie).

Prednú stranu bude tvoriť veľká 5“ palcová obrazovka s HD rozlíšením, ktorá bude pokrytá tvrdením sklíčkom Gorilla Glass 3. Srdce telefónu bude tvoriť štvorjadrový procesor značky Snapdragon s frekvenciou 1 GHz, ktorej bude sekundovať 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Na zadnej strane by mal byť umiestnený 5 megapixelový fotoaparát s funkciou Autofocus a LED bleskom, na prednej strane bude umiestnený 2“ megapixelový fotoaparát a nechýba ani podpora 4G LTE sietí.

Lumia_550

Ako sa vám pozdávajú špecifikácie Microsoft Lumie 550, dali by ste si povedať?

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu