Novinky

Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

O spoločnosť Xiaomi netreba nikomu určite zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jedného z najväčších technologických gigantov, ktorému mnohí dávajú prívlastok „čínsky Apple“. Tento prívlastok si spoločnosť „zarobila“ tým, že na trh prináša v pravidelných intervaloch  nové a nové zariadenia s najnovsími technologickými vychytávkami a to nie len v oblasti smartfónov.

Najnovšie sa v zahraničnom obchode Digitec.ch objavil smartfón Xiaomi Mi A2, na ktorého oficiálne predstavenie si ešte niekoľko týždňov počkáme (predstavený by mal byť koncom júla). Smartfón na prvý pohľad nabitý silným hardwarom však neprinesie žiadny výrazný posun vpred. Veď posúďte sami.

Xiaomi Mi A2 sa objavil v obchode
Zdroj: XiaomiToday.com

Špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi A2

  • 5,99“ FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9.
  • Procesor Snapdragon 660.
  • Operačná pamäť 4GB/6GB a interné úložisko 64GB/238GB.
  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 20MPx a 12MPx. Predný fotoaparát s rozlíšením 20MPx.
  • Kapacita batérie s 3010mAh s podporou technológie Quick Charge 3.0. Nechýba ani USB Type – C Port.
  • Spôsob autentifikácie pomocou tváre alebo cez skener odtlačku prstov.

Ako zo špecifikácií možete vidieť tak sa jedná parametrovo rovnaký smartfón ako je Xiaomi Mi 6X. Jediným rozdielom je to, že v tomto prípade by smartfón mal získať čistý OS Android (One).

Zdroj: XiaomiToday.com

TIP  Zoznámte sa s novým hoverboardom Xiaomi Ninebot, ktorý sa dokáže za okamih zmeniť na robotického pomocníka v domácnosti
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu