TIP REDAKCIEZariadenia

Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!

Keď sa povie kov a FULL HD displej tak mnohých hneď napadne high-end zariadenie, ktoré je cenovo neprístupné pre väčšinu z nás. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v obchode GearBest.com kde je dostupný smartfón LeEco Letv, ktorý stojí aktuálne menej ako 80€. Akcia je však časovo limitovaná, preto vám odporúčame dlho neváhať.

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Smartfón LeEco Letv ponúka veľký  5,5“ IPS FULL HD displej. Na prednej strane ďalej nechýba samozrejme ani predný fotoaparát, ktorý v tomto prípade disponuje 8MPx šošovkou s veľkosťou pixelov 1.4μm a clonaou f/2.2.

Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Čo sa týka zadnej kamery tak tá v tomto prípade ponúka 16MPx rozlíšenie, dvojtónový LED blesk, podporu technológie PDAF a clonu f/2.0. Nechýba ani podpora nahrávania 4K videí pri 30 FPS.

Leeco Letv zadna strana
Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska výkonu smartfónu ponúka špecifikácie výrazne drahších zariadení. Srdcom telefónu je procesor Qualcomm Snapdragon 652 s pracovným taktom až do 1,8GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 510, 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložný priestor, ktorý však bohužiaľ nie je možné dodatočne rozšíriť.

Leeco Letv vykon
Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska konektivity nechýba ani podpora 4G sietí, USB – Type C rozhrania (v balení je dodávaná aj redukcia z USB Type – C na 3,5 jack), infračervené ovládanie pre spotrebiče, snímač odtlačkov prstov,  a podobne.

Smartfón aktuálne môžete na GearBeste zakúpiť za menej ako 80€ s možnosťou doručenia cez Priority Line (za príplatok necelé 2€), prostredníctvom ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napr. CLO či DPH.

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Leeco Letv cena
Zdroj: vlastný

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Geekyranjit), obrázky Yotube (ChinaMobileMag)

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu