Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Smartfón pre nemotorných. Nech vám padne tak ho aj tak nerozbijete a to ani ak by ste chceli. PS: pochváliť sa môže aj s batériou o kapacite 10000mAh

Zdroj: Youtube

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorým z času na čas padne telefón alebo s ním jednoducho nezaobchádza s „kostolným poriadkom“? Ak ste odpovedali kladne tak by ste mali  spozornieť, v ponuke e-shopu TomTop.com sa objavil smartfón, ktorý odolá aj rukám nešiku pričom sa môže pochváliť aj extrémnou batériou o veľkosti 10000mAh.

Telefón si dokážes zadovážiť s kupónom “OKTEL7” za 112€. Celkom šupa, čo povieš?

Oukitel K10000  odolné telo a veľká batéria

Kovové telo, veľký 5,5“ displej a extrémna batéria. Tak to je Oukitel K10000. Ponúka veľký a hlavne odolný displej s HD rozlíšením.

Zdroj: Youtube

Pochváliť sa ďalej môže štvorjadrovým procesorom pracujúcim na frekvencii 1.3GHz pre každé jadro, 2GB RAM a grafickým čipom Mali T720.

Zdroj: Youtube

Medzi ďalšie vychytávky tohto smartfónu patrí aj podpora dvoch aktívnych SIM kariet, 16GB úložného priestoru s možnosťou ďalšieho rozšírenia, 13MP fotoaparátom na zadnej strane a na prednej s 5MP fotoaparátom. Hlavným trhákom je však batéria s kapacitou 10000mAh zaručujúcou niekoľko dňovú možnosť využívania bez toho, aby ste hľadali zásuvku.

Zdroj: Youtube

Telefón si dokážes zadovážiť s kupónom “OKTEL7” za 112€. Celkom šupa, čo povieš?

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu