NovinkyTIP REDAKCIE

Smartfón pre nemotorných. Nech vám padne tak ho aj tak nerozbijete a to ani ak by ste chceli. PS: pochváliť sa môže aj s batériou o kapacite 10000mAh

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorým z času na čas padne telefón alebo s ním jednoducho nezaobchádza s „kostolným poriadkom“? Ak ste odpovedali kladne tak by ste mali  spozornieť, v ponuke e-shopu TomTop.com sa objavil smartfón, ktorý odolá aj rukám nešiku pričom sa môže pochváliť aj extrémnou batériou o veľkosti 10000mAh.

Telefón si dokážes zadovážiť s kupónom „OKTEL7“ za 112€. Celkom šupa, čo povieš?

Oukitel K10000  odolné telo a veľká batéria

Kovové telo, veľký 5,5“ displej a extrémna batéria. Tak to je Oukitel K10000. Ponúka veľký a hlavne odolný displej s HD rozlíšením.

Zdroj: Youtube

Pochváliť sa ďalej môže štvorjadrovým procesorom pracujúcim na frekvencii 1.3GHz pre každé jadro, 2GB RAM a grafickým čipom Mali T720.

Zdroj: Youtube

Medzi ďalšie vychytávky tohto smartfónu patrí aj podpora dvoch aktívnych SIM kariet, 16GB úložného priestoru s možnosťou ďalšieho rozšírenia, 13MP fotoaparátom na zadnej strane a na prednej s 5MP fotoaparátom. Hlavným trhákom je však batéria s kapacitou 10000mAh zaručujúcou niekoľko dňovú možnosť využívania bez toho, aby ste hľadali zásuvku.

Zdroj: Youtube

Telefón si dokážes zadovážiť s kupónom „OKTEL7“ za 112€. Celkom šupa, čo povieš?

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu