Novinky

Služba Spotify predstavila viacero pokrokových noviniek

Spotify predstavuje nové funkcie
Spotify predstavuje nové funkcie

Služba Spotify predstavila viacero noviniek, ktoré majú vylepšiť ich služby a posunúť ich o ďalší krok v pred. Jedna z najnovších a najradikálnejších noviniek, ktoré boli predstavené sa volá „tailor“, ktorá má jej užívateľom pomôcť s výberom hudby v rôznych častiach dňa. Spotify danú službu predstavil slovami:

„Od kedy sa prebudíte až do neskorých nočných hodín vám náš server namixuje tu správnu hudbu, či ráno alebo v noci. Potrebujete sa naštartovať v pondelok ráno? Hotovo. Potrebujete tu správnu melódiu, ktorá vám pomôže sa sústrediť po obede? Máme aj takú. Vyberte si od našich hudobných expertov vašu osobnú kolekciu hudby – pre každú príležitosť.  Odporúčania na hudbu sa budú prispôsobovať počas celého dňa a vašich aktivít tak, aby vám sadli podľa vášho gusta a nálady.“

Spotify ďalej predstavilo aj ďalšie funkcie ako je napríklad „Spotify Running“, ktorá vám namixuje hudbu vhodnú na beh, pri čom bude zodpovedať vášmu tempu. Funkcia má fungovať automaticky keď začnete behať, následne bude detekovať vaše tempo a hrať hudbu tak aby pasovalo skrz viacero žánrov.

spotify_running_nowat
Spotify running

Ďalšou novinkou, ktorú si pre nás Spotify pripravil je aj Video sekcia, ktorá avšak nebude zameraná na hudbu, ale na zábavné a informačné videá. Pričom samotný obsah budú môcť sledovať užívatelia aj s bezplatným účtom.

Spotify tiež prisľúbil postupnú aktualizáciu ich aplikácie skrz všetky platformy. Ako prví by aktualizáciu mali dostať používatelia iPhonov v USA, UK, DE a SWE a následne by mali prísť na rad aj ostatné krajiny a platformy.

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars

Zdroj: Windowscentral.com

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu