TIP REDAKCIE

Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš získať výrazne lacnejšie ako inokedy

Patríš medzi milovníkov hudby? Ak si odpovedal kladne tak by si mal spozornieť, dávame ti do pozornosti tieto značkové slúchadla od JBL, ktoré môžeš aktuálne kúpiš za „babku“.

JBL slúchadlá vo výpredajovej akcii nájdeš tu

JBL T180A slúchadla pre náročných

Slúchadla JBL T180A  kúpiš aktuálne v limitovanej ponuka za neuveriteľných 14.99€ za podmienky využitia zľavového kupónu „UU026“. Teda vo viac ako 40% zľave. Slúchadla ponúkajú independenciu 16 ohm, frekvenčný rozsah 20Hz-22KHz, senzitivitu 105dB, ovládač vrátane mikrofónu či technológiu potlačenia okolitého zvuku.

Zdroj: produktová fotografia

 

Okrem toho slúchadlá disponujú vstavaným mikrofónom vrátané univerzálneho tlačidla na ovládanie hovorov vďaka čomu ich využiješ aj na prípadné hands-free telefonáty.

JBL sluchadla ovladanie hovorov
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa slúchadla zaujali tak ich nájdeš v obchode Cafago.com kde sú aktuálne dostupné s lákavou cenovkou 14.99€ spolu aj s poštovným. PS: ponuka je však limitovaná preto Ti odporúčame sa poponáhľať.

JBL sluchadla cena. zlavovy kupon
Zdroj: vlastný

JBL slúchadlá vo výpredajovej akcii nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu