NovinkyTIP REDAKCIE

So slabým WiFi signálom sa dá bojovať. Čo tak WiFi repeater za menej ako 10€

Stáva sa aj vám, že keď ste doma pripojený na WiFi a zrazu sa pripojí ďalší člen domácnosti tak sa vám stratí signál? Alebo keď sa nachádzate v inej miestnosti ako je router, tak že signál je výrazne horší?

Tak s týmto problémom sa stretávajú určite viacerí a preto Vám dávame do pozornosti Wireless-N Wifi Repeater, ktorý je momentálne dostupný za pár €, konkrétne za menej ako 10€ a to vďaka 40% akcii na e-shope TomTop.com.

Zdroj: produktová fotografia

Tento repeater je kompatibilný so IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b štandardmi. Poskytuje celkovo prenosovú rýchlosť až do 300Mbps.  Po jeho otvorení ho v podstate stačí  zastrčiť do zásuvky a nainštalovať na PC software podľa návodu. Po pripojení sa na vašu hlavnú sieť potom môžete pohodlne surfovať vo všetkých kútoch vašej domácnosti.

Daj zbohom slabému Wifi signálu

Ak by ste potrebovali však dostať Wifi aj mimo vašej domácnosti alebo máte až príliš členitý byt/dom, tak vám do pozornosti dávame ešte tento reapeater, ktorý môže byť umiestnený aj v exteriéri. Cenovo vide o pár € viac, na druhej strane však signál „potiahnete“  až do vzdialenosti 800 metrov (v závislosti od členitosti prostredia .)

Zdroj: produktová fotografia

href=“https://ad.admitad.com/g/xljorca89622f51b3c914bf89f6ddb/?subid=silny+repeater&ulp=https%3A%2F%2Fwww.tomtop.com%2Fp-c3139.html“>Ak potrebujete WiFi repeater aj v exteriéri alebo máte členitú domácnosť

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu