NovinkyXiaomi

Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná

Nedostatočný WiFi signál býva častokrát problémom v mnohých domácnostiach a to hlavne ak bývate vo väčšom byte alebo dome kedy väčšina z nás má router umiestnený v obývačke odkiaľ signál nedosiahne všade. Práve preto ti dávame TIP na aktuálne prebiehajúcu akciu na WiFi Mijia repeater od Xiaomi, ktorý aktuálne stojí menej ako 8€. Akcia je však časovo limitovaná.

Xiaomi Mijia WiFi 300Mbps Amplifier 2

Xiaomi Mijia repeater funguje na veľmi jednoduchom princípe, stačí ho zapojiť do zdroja energie a následne pripojiť na domácu WiFi sieť. Následne sa Vám v rámci nastavení počítača zobrazí nová WiFi sieť, na ktorú sa pripojíte.

Xiaomi repeater slaby wifi signal
Zdroj: produktová fotografia

Maximálna prenosová rýchlosť tohto reapeatera je až do 300Mbs. Frekvencia rozsahu MHz je WiFi 2.4GHz / 2400-2483.5mhz.

Xiaomi repeater 300mbs
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tento repeater zaujal tak dlho neváhaj. Je dostupný totiž aktuálne za menej ako 8€, ale ponuka je časovo limitovaná. V inom prípade si za neho budeš musieť priplatiť ďalšie 4€.

Xiaomi reapeater akciova ponuka
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mijia WiFi 300Mbps Amplifier 2

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu