NovinkyWindows 10Windows aplikácie

Skype Translator od Microsoftu je dostupný v obchode

Zhruba rok dozadu Microsoft predstavil Skype Translator, ktorý slúži na „živé“ prekladanie hovorovej reči z jedného jazyka do druhého. Dnes je táto aplikácia (samozrejme v BETA verzii) dostupná pre širokú verejnosť prostredníctvom Windows obchodu pre zariadenia (PC / Tablet) s Windows 8.1.

V súčasnosti Skype Translator dokáže prekladať len obmedzený počet hovorených rečí, ktorými sú Angličtina, Španielčina, Taliančina a Mandarinčina. Avšak pevne veríme, že to určite nebude pre mnohých výrazne obmedzenia aspoň na vyskúšanie tejto šikovnej aplikácie ako funguje v praxi.

Aplikáciu môžete stiahnuť v obchode z tohto linku: Download Skype Translator

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu