ŠPEKULÁCIEZariadenia

Pravdepodobne to nebude Samsung, Huawei a ani Xiaomi, ale Lenovo. Skladateľný smartfón by mohol prísť už v priebehu októbra

Keď príde reč na skladateľné smartfóny tak sme mohli čítať prevažne správy o spoločnosti Samsung v spojitosti so smartfónom Galaxy X a neskôr sa spomínali aj čínski technologickí giganti Huawei a Xiaomi.

Niekoľko dní dozadu sa objavilo na internete video, ale značky úplne iného výrobcu, spoločnosti Lenovo. Video ukazovalo smartfón s plne ohybným a funkčným displejom. Video, ktoré sa šírilo niekoľko dní dozadu si môžete pozrieť nižšie.

Následne niekoľko dní na to sa na sociálnej sieti Weibo spoločnosti Lenovo objavil status, v ktorom spoločnosť ukázala spomínané zariadenie s popisom odkazujúcim na október.

Lenovo skladatelny smartfon
Zdroj: gizmochina.com

Odkazuje nejasný status Lenova na nový smartfón?

Chce spoločnosť Lenovo naznačiť fanúšikom mobilných technológií, že prinesie nový skladateľný smartfón? Tak to je otázka za milión. V každom prípade na základe minulosti môžeme hovoriť, že áno. Spoločnosť Lenovo totiž už viackrát prostredníctvom „nejasných“ statusov odkazovala na nové smartfóny, napríklad na zariadenie Z5 a ďalšie, ktoré boli krátko nato aj oficiálne predstavené.

Zdroj: Weibo via Gizmochina.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu