TECHZaujímavosti

Smartfóny so skladateľným displejom sú na spadnutie. Toto je ďalší patent, ktorý nasvedčuje novej „dobe“

Už to prichádza! Skladateľné smartfóny sú pomaly, ale isto tu. Nasvedčuje tomu viacero patentov jednotlivých výrobcov spoločností ako  Samsung, Lenovo, Microsoft, a ďalších.

Najnovšie sa však na svetlo sveta dostal patent spoločnosti, ktorá sa nezaoberá výrobou smartfónov, ale výrobou príslušenstva. Konkrétne mobilných obalov a krytov. Patent nižšie ukazuje viacero možností riešení mobilných obalom a krytov. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Spoločnosť OtterBox, ktorá si dala patentovať ochranné kryty a obaly pre skladateľné smartfóny patrí medzi najväčších dodávateľov ochranných krytov v rámci Ameriky. Dodáva kryty a obaly hlavne pre spoločnosti Apple, Google, HTC, LG, Motorola, Nokia, OnePlus a Samsung.

Zdroj: MSP

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu