Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Šikovný dron nemusí stáť stovky eur. Využite túto končiacu sa akciu na dron VISUO XS809W!

Zdroj: Youtube

Stále nemáte doma drona? Neváhajte, Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ nie ste skúsený letec, zbytočne nevyhadzujte stovky eur do vzduchu. Využite exkluzívnu predvianočnú zľavu na dron VISUO XS809W, ktorý Vám so svojimi inteligentnými funkciami pri lietaní hravo pomôže a jeho cena je momentálne stanovená na neuveriteľných 38 eur

Malý, hravý a hlavne lacný

Napriek jeho nízkej cene, dron ponúka zaujímavú výbavu. HD kamera so širokým pozorovacím uhlom až 120 stupňov, 6-osový gyroskop, ktorý poteší pri nie ideálnych poveternostných podmienkach, alebo parádna batéria, vďaka ktorej dron vydrží vo vzduchu až 10 minút. Vybavený je aj pokročilou WiFi transmisiou, vďaka čomu môžete s týmto malým žihadlom lietať až do vzdialenosti 100m. 

Zdroj: Youtube

Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momenty.

Zdroj: Youtube

V neposlednom rade musíme spomenúť prepracovanú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej môžete pozorovať živý prenos z kamery a dron aj zároveň ovládať jednoduchými gestami. Pokiaľ Vás dron zaujal, určite si pozrite video nižšie. 

Cena tohto dronu je až do Vianoc nastavená na 38 eur v nemeckom sklade, no cena dopravy je 9,21 eur. Pri zvolení čínskeho skladu sa cenovka zvýši na cca 42, no dopravu máte zdarma. Ale dron v tomto prípade si na drona počkáte o niečo dlhšie.

Tento parádny dron za super cenu nájdeš na stránke tomtop.com

Zdroj: TS, úvodný obrázok (Youtube.com)

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu