Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát

SHAREit je jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje zdieľať dáta ako sú  fotografie, filmy, textové dokumenty či hudba medzi dvomi zariadeniami bleskovou rýchlosťou. Samotný prenos dát pritom nefunguje „klasickou“ cestou ako je bluetooth, ale prostredníctvom Wi-Fi siete, pričom v prípade ak sa nenachádzate v pokrytí signálu, tak prenos dát je možný aj prostredníctvom vytvorenia vlastnej Hot-Spot siete prostredníctvom telefónu (pričom nie je potrebné byť pripojený na internet).

shareit

Aplikáciu je pri tom dostupná pre všetky platformy ako je Windows Phone, Android a IOS. Posielanie funguje jednoduchým spôsobom, po otvorení aplikácie si vyberiete z dvoch možnosti, poslať alebo prijať. Následne v prípade keď posielate dáta tak označíte tie, ktoré chcete poslať a potom označíte druhé zariadenie, ktoré je pripojené k rovnakej Wi-Fi sieti ako Vy (samozrejme je potrebné mať na druhom zariadení nainštalovanú spomínanú aplikáciu).

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu