Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

„Selfie“ ako ho nepoznáte. Týto ľudia za vysnenú fotku zaplatili pridraho

Zhruba rok dozadu pri americkom meste Denver havarovalo malé lietadlo pri ktorej zahynul pilot a jeden pasažier. Ich smrť však nezapríčinil zlý technický stav lietadla, ani nevyhovujúce počasie, ale „Selfie“. Komisia, ktorá mala na starosti vyšetrovanie zverejnila správu, v ktorej informovali o priebehu nehody. Vďaka kamere GoPro, ktorá bola nainštalovaná v kabíne pilota inšpektori zistili, že počas letu pilot letel nízko pri zemi aby chytil signál na mobil, pričom si fotil „Selfiečka“, ktoré vešal na Instagram.

cessna-150-640x481

Selfie stálo život aj mladú poľskú študentku, ktorá sa po náročnom štúdiu chcela odfotiť na moste Puente de Triana v Španielsku, avšak z neznámych dôvodov stratila rovnováhu a spadla na betónové podpory mostu, čo sa jej stalo osudným.

most-sylwia-640x427

Ďalším smutným prípadom kedy „Selfie“ zohralo hlavnú úlohu sa odohral v Cabo da Roca (Portugalsko),kedy mladý manželský pár sa pri fotení autoportrétu pošmyklo a padlo z útesu.

selfie_Lee_Thompson

A na záver aby sme nezakončili tento krátky článok tak tragicky, pozrite si krátke video, ktoré zachytáva jedného „blázna“ (alebo blbca?) pri fotení „Selfiečka“

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu