XiaomiZariadenia

Šéf riadenia produktov spoločnosti Xiaomi zverejnil fotku Xiaomi Mi Mix 3, ktorá odhaľuje ďalšiu kľúčovú vlastnosť

Xiaomi Mi Mix 3 je nezastaviteľne na ceste. Nasvedčujú tomu stále ďalšie a ďalšie úniky informácií o zariadeni.

Len nedávno sa na internet dostala prvá fotografia a následne na to krátke video, ktoré odhalilo, že smartfón ponúkne v tenkom rámčeku okolo displeja aj LED diódu.

Najnovšie na sociálnej sieti Twitter šéf riadenia produktov spoločnosti Xiaomi zverejnil status, v ktorom ukázal telefón v plnej kráse. Najzaujímavejšie však na fotografii nie ani to ako samotný telefón vyzerá, ale pravý horný roh, v ktorom svieti ikonka 5G.

Podľa fotografie, ktorú ste mohli vyššie vidieť tak možno usudzovať, že Xiaomi Mi Mix 3 smartfón budem prvým zariadením, ktoré prinesie 5G.

Zdroj: vlastný via Twitter (Donovan Sung)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu