Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Samsung umožňí prihlasovanie sa do Windows 10 cez telefón

zdroj: samsung.com

Vo februári tohto roku predstavil Samsung kompletné prerobenú aplikáciu Samsung Flow, ktorá spája zariadenia s operačným systémom Windows 10 a smartfóny rady Galaxy od spoločnosti Samsung. Samsung Flow umožňoval používateľom odomknúť ich zariadenie, na ktorom je Windows 10, pomocou ich Galaxy smartfónu a okrem toho im umožňuje aj synchronizovať notifikácie, zdielať súbory a mnohé ďalšie funkcie. Háčik bol v tom, že to bolo dostupné iba pre vybrané zariadenia.

zdroj: mspoweruser.com

Toto sa však v blízkej dobe zmení, pretože sa Samsung rozhodol, že v novej aktualizácií príde podpora všetkých zariadení, ktoré využívajú, už vyššie spomínaný, Windows 10. Nanešťastie, nie sú všetky veci také jasné, aké sa zdajú byť. Podpora platí pre všetky zariadenia, na ktorých beží Windows 10 s už nainštalovanou Creators Update aktualizáciou. Hneď, ako bude nová aktualizácia Sasmung Flow vo Windows Store dostupná, všetky funkcie si budete môcť otestovať aj Vy.

zdroj: vlastný

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Huawei Mate P20 Pro dostane podľa Huaweiu „skutočný generačný upgrade“. Aspoň to tvrdí na Twitteri

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu