ANDROIDNovinkyZariadenia

Samsung prináša na trh nadupané „véčko“ s fotoaparátom toho najvyššieho ranku

Samsung W2018 je nové zariadenie z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung, ktorá predstavila nový smartfón nesúci sa však v duchu kedysi populárnych „véčok“. Momentálne je exkluzívne dostupný pre čínsky trh.

Samsung W2018 je oficiálne dostupný na trhu

Konštrukcia smartfónu kombinuje dnes veľmi populárne prvky skla a kovu. Smartfón na trh zároveň príde v dvoch farebných variantoch – Elegant Gold a Platinum. Véčko na trh prináša ako už asi tušíte aj dvojicu Amoled FULL HD  displejov s veľkosťou 4,2“, ktoré sú chránené krycím sklíčkom Gorilla Glass 5.

Zdroj: Youtube

V útrobách zariadenia zariadenia tkvie čipset od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 835, ktorý nájdeme vo viacerých vlajkových lodiach. K nadpriemernému výkonnú mu bude dopomáhať 6GB RAM spolu so 64GB úložným priestorom pričom v závislosti od verzie smartfónu by kapacita úložného priestoru mohla podrásť až na pekných 256GB.

Zdroj: Youtube

Samsung však zákazníka okrem dizajnu chce prilákať aj na fotoaparát. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 12MP a svetelnosť f/1,5 čím sa doteraz na trhu nemôže pochváliť žiaden výrobca smartfónov. Smartfón by mal byť schopný pracovať aj so svetelnosťou f/2,4, ktorá sa bude prepínať v závislosti od okolitých podmienok. Nechýba ani optická stabilizácia obrazu či predná 5MP selfie kamera.

Zdroj: Youtube

V základnej výbave nechýba ani už dnes stále viac štandardný USB Type – C konektor, snímač odtlačkov prstov, hlasová asistentka Bixby (dostupná len pre Samsung zariadenia), či relatívne „nový“ Android vo verzii 7.1.1.

TIP  Toto sú 3 dôvody prečo výrobcovia smartfónov odstraňujú jack pre slúchadlá

Zdroj: Engadget

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu