ANDROIDNovinkyŠPEKULÁCIE

Samsung Galaxy S9 príde s minimálnymi dizajnovými zmenami oproti Galaxy S8. Dočkať by sme sa mohli aj verzie Galaxy S9 mini

Mnohí fanúšikovia mobilných technológií v poslednej dobe uprene sledujú spoločnosť Samsung a pripravovaného nástupcu S8 v podobe zariadenia Galaxy S9. Na svetlo sveta sa totiž dostali špekulácie, ktoré hovorili o ohybnom displeji či „črevách“ v podobe nového procesoru Exynos 9810. Informácie o ohybnom displeji vyvrátila však nechcene spoločnosť sama, kedy na stránkach podpory uverejnila omylom správy o zariadení Galaxy X.

Podľa najnovších informácií, nástupca Galaxy S9 by však mal prísť nie až tak s výraznými dizajnovými zmenami, k vylepšeniam dôjde hlavne pod „kapotou“. Tvrdí to dôveryhodný zdroj, Evan Blass. Údajne by sme sa mali dočkať vylepšeného procesora (pravdepodobne Exynos 9810), ďalej bude premiestnený snímač odtlačkov prstov a ponúkne duálny zadný fotoaparát.

Spoločnosť údajne pracuje aj na hlbšej integrácií umelej inteligencii – Galaxy Ai UX, ktorá by malo zefektívniť prístup k aplikáciám a ďalším dátam v smartfóne. Otázne je či sa to však všetko podarí zrealizovať spoločnosti ešte pred Mobile World Congress 2018, ktorý sa očakáva vo februári 2018.

Do rodiny Galaxy pribudne aj S9 Mini

Zákulisím sa začali šíriť aj ďalšie zaujímavé informácie hovoriace o verzii Galaxy S9 Mini, ktorý by mal ponúknuť 4“ displej. To aké špecifikácie a či reálne na pulty predajní zavíta aj táto verzia smartfónu je dnes však ešte neznáma a hlavne nepotvrdená informácia. V každom prípade by sa nejednalo o krok, ktorý by sa nedal obhájiť. Stále totiž existuje veľká skupina používateľov uprednostňujúca kompaktné zariadenia a dnes na tomto poli v podstate operuje len Apple.

Zdroj: SamMobile, úvodný obrázok: Pixabay.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu