ANDROID

Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Samsung testuje nový Android 8.1 pre aktuálne vlajkové smartfóny Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus. Majitelia týchto smartfónov sa môžu dočkať novej systémovej aktualizácie už v blízkej dobe. Najnovší Android 8.1 pre Galaxy S9 potvrdil aj Geekbench benchmark, v ktorom je vidieť testovaný smartfón S9 už s novou verziou Androidu.

Samsung Galaxy S9_android 8.1
Zdroj: Gsmarena.com

Aj keď v tejto chvíli nie je jasné, kedy Samsung najnovší Android 8.1 vydá, majitelia týchto vlajkových modelov sa na novú aktualizáciu môžu určite tešiť. Nový Android totiž prinesie okrem drobných vylepšení aj lepšiu systémovú optimalizáciu. Súčasťou novej aktualizácie bude aj zvýšené zabezpečenie voči rôznym bezpečnostným chybám.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

 

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu