NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme vybavený väčšou batériou a ešte väčším displejom, ako jeho predchodca

Oficiálne predstavenie ďalšieho nástupcu trónu smartfónov Note od Samsungu je ešte naozaj ďaleko, no prvé odhalené informácie sa na povrch dostávajú o čosi skôr, ako by sme všetci predpokladali. Spoločnosť Samsung si pre nás chystá niečo naozaj veľké a latku smartfónov opäť zdvihne o čosi vyššie.

Samsung Galaxy Note 9 – kráľ všetkých smartfónov?

Aj keď sa stále nebavíme o oficiálnych informáciách, predstavme si budúci Note 9 aspoň prostredníctvom odhalených a uniknutých informácií, ktoré sa môžu v priebehu najbližších mesiacov zmeniť. Najnovšie špekulácie hovoria o navýšení kapacity batérie na celkom slušných 4000 mAh, čo je oproti momentálnemu modelu navýšenie o 700 mAh. Ďalší zo zdrojov hovorí, že nová vlajková loď triedy Note, bude vybavená ešte väčším, až 6,4-palcovým infinite displejom. V tomto prípade by sa ale jednalo o celkom zanedbateľné zväčšenie o 0,1 palca, ktoré môže byť kľudne spôsobené odstráneným niektorých častí z predného rámčeku. Aj keď o technických špecifikáciách zatiaľ moc nevieme, môžeme sa zatiaľ inšpirovať najnovšími benchmarkami na stránke Geekbench, na ktorej sa pred pár týždňami objavili špecifikácie nového smartfónu z dielne Samsungu, ktorý je vybavený procesorom Snapdragon 845, 6 GB pamäte RAM a najnovším Anroidom 8.1 Oreo.

O cene môžeme len špekulovať

Takýto smartfón by jednoznačne s prehľadom ovládol celý trh so smartfónmi, pretože v podstate by nemal konkurenta. Samozrejme, s takýmito špecifikáciami určite príde aj adekvátna cenovka, ktorá sa v žiadnom prípade nebude oproti predošlej generácii znižovať.

TIP  Samsung predstavil nového kráľa strednej triedy s trojicou zadných fotoaparátov. Zoznámte sa s novým Galaxy A7

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: Youtube

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu