ANDROIDNovinkyZariadenia

Samsung Galaxy A8+ je odhalený. Takto bude vyzerať nový zástupca strednej triedy

Nová „sezóna“ smartfónov nám klope na dvere a Samsung nebude chýbať pri predstavovaní zástupcov vyššej strednej triedy.

Samsung Galaxy A8+ (Model SM-A730F), smartfón z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung sa objavil v 3-minútovom videu, ktoré prezradilo fanúšikom tejto značky viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Vo videu je vidno celý dizajn zariadenia a dozviete sa aj vybrané špecifikácia telefónu.

https://www.youtube.com/watch?v=n-JITwMpJto

Samsung Galaxy A8+ špecifikácie

To čo sa dlhšie internetom šepkalo sa aj potvrdzuje. Smartfón príde s veľkým 6“ AMOLED displejom netradičným rozlíšením 2220 x 1080 bodov, ktorému na zadnej strane bude sekundovať fotoaparát s clonou f/1.7. Nemala by chýbať optická stabilizácia obrazu, či snímač odtlačkov prstov umiestnený pod šošovkou fotoaparátu. Na prednej strane netradične nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 16MP a 8MP.

Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Exynos 7885, ktorému má sekundovať 6GB RAM a 64GB úložného priestoru. O výdrž zariadenia by sa mala starať batéria s kapacitou 3500mAh. Cena smartfónu by mala byť údajne okolo 5000BDT, teda niečo málo nad 500€.

V každom prípade špecifikácie zariadenia nepotvrdil ešte samotný výrobca. Uverejnil ich používateľ, ktorý uverejnil video na serveri Youtube.

Zdroj: Youtube.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu