Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Samsung Galaxy A8+ je odhalený. Takto bude vyzerať nový zástupca strednej triedy

Zdroj: Youtube

Nová „sezóna“ smartfónov nám klope na dvere a Samsung nebude chýbať pri predstavovaní zástupcov vyššej strednej triedy.

Samsung Galaxy A8+ (Model SM-A730F), smartfón z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung sa objavil v 3-minútovom videu, ktoré prezradilo fanúšikom tejto značky viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Vo videu je vidno celý dizajn zariadenia a dozviete sa aj vybrané špecifikácia telefónu.

https://www.youtube.com/watch?v=n-JITwMpJto

Samsung Galaxy A8+ špecifikácie

To čo sa dlhšie internetom šepkalo sa aj potvrdzuje. Smartfón príde s veľkým 6“ AMOLED displejom netradičným rozlíšením 2220 x 1080 bodov, ktorému na zadnej strane bude sekundovať fotoaparát s clonou f/1.7. Nemala by chýbať optická stabilizácia obrazu, či snímač odtlačkov prstov umiestnený pod šošovkou fotoaparátu. Na prednej strane netradične nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 16MP a 8MP.

Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Exynos 7885, ktorému má sekundovať 6GB RAM a 64GB úložného priestoru. O výdrž zariadenia by sa mala starať batéria s kapacitou 3500mAh. Cena smartfónu by mala byť údajne okolo 5000BDT, teda niečo málo nad 500€.

V každom prípade špecifikácie zariadenia nepotvrdil ešte samotný výrobca. Uverejnil ich používateľ, ktorý uverejnil video na serveri Youtube.

Zdroj: Youtube.com

TIP  Xiaomi oficiálne predstavilo svoju dcérsku spoločnosť POCO + prvé video pripravovaného smartfónu Pocophone F1

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu