Novinky

Takto by malo vyzerať nové rozhranie „Samsung Experience 10“ telefónov Samsung

Zhruba mesiac dozadu sa na internet dostali obrázky z nového rozhrania UI rozhrania Samsung telefónov.

Podľa aktuálnych informácií nové rozhranie v telefónoch Samsung by malo prísť spolu s aktualizáciou na Android 9 Pie pre telefóny Galaxy S9 a Galaxy Note 9.  Update možno očakávať niekedy začiatkom budúceho roka.

Čaká nás viacero zmien

Nové rozhranie by malo priniesť viacero zmien. Tie najhlavnejšie sa však týkajú dizajnu, ktoré bude „čistejšie a sviežejšie“. Zmeny sa však nebudú týkať len samotného rozhrania, ale aj vstavaným aplikácií ako je napríklad aplikácia Telefón, Správy a ďalšie. Nové rozhranie bude označované ako Samsung Experience 10. Jeho ochutnávku si môžete pozrieť nižšie na obrázkoch.

Samsung Experience 10 rozhranie UI-min
Zdroj: via Pocketnow.com

Zdroj: Pocketnow.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu