Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Samsung Ativ S dostáva update na WP 8.1, ale len vo vybraných krajinách

V posledných dňoch sa objavujú informácie, že Samsung vypúšťa oficiálnu aktualizáciu Windows Pohne 8.1. pre zariadenie Sasmsung Ativ S. Aktualizácia je uvoľňovaná pod označením (Build 14157; Firmware 2424.14.9.3), ale má to jeden háčik, podľa serveru wpcentral.com aktualizácia je dostupná len pre vybrané regióny ako Rakúsko, Japonsko,… V prípade ak by ste mali chuť získať aktualizáciu aj vy a používate Windows Preview Developer, najprv musíte spraviť upgrade, a až následne Vám bude umožnené aktualizovať Váš smartphone.

Nájdu sa medzi nami vlastníci tohto telefónu? Chystáte sa aj vy aktualizovať Váš telefón, alebo počkáte na oficiálnu aktualizáciu pre náš región?

5 Komentáre
 1. emil says

  8.1 mám na ativu zatím týden. Provedl sem to přes návod na wp centralu. Downgradnul sem zpátky na GDR 2 s CSC ATO. Původně sem CSC ATO neměl vůbec v nabídce takže možnost byla počkat nebo toto. Po dalších 3 hodinách aktualizací sem skončil na 8.1 update . Po týdnu používání zatím spokojenost. Po finálním updatu sem raději Obnovil tovární data (je to nutné). Vše šlape jak má. Na žádný problém sem nenarazil. Baterie vydrží o kousek míň ale nic zásadního.
  Původně sem byl na verzi gdr 3 csc ROX nebrandovaný.

 2. dalibor says

  je to lepsie? nejake prve postrehy?

 3. lumank says

  Asi uz to mam,nevim

 4. slivo says

  ja to asi skusim uz teraz

 5. Lukas says

  Som vlastníkom Samsung Ativ S. Je to jeden štýlový manažérsky telefón. Počkám si na oficiálnu aktualizáciu…. neviem sa dočkať :o)

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu