Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo

Zdroj: vlastný

Určite to poznáte. Čítanie obsahu na stránkach a surfovanie internetom vo večerných hodinách môže byť celkom náročné pre oči a to hlavne ak webstránky majú svetlé pozadie. Výsledkom je potom rýchlejšia únava očí a celkovo diskomfort. Viacero internetových webov na to reaguje zavedením tmavého dizajnu webstránky, ale stále väčšina stránok túto možnosť neponúka.

Riešenie pritom môže byť v celku jednoduché a to hlavne keď používate internetový prehliadač Google Chrome v kombinácii s rozšírením Midnight Lizard, ktoré dokáže prepísať súbory stránky CSS style tak, aby sa obsah zobrazoval na tmavom pozadí.

Zdroj: vlastný

Toto šikovné rozšírenie stiahnete na odkaze nižšie. Dostupné je úplne zadarmo a ponúka aj viacero ďalších užitočných funkcionalít.  Po stiahnutí rozšírenia v pravom hornom rohu vám pribudne ikonka chameleóna, ktorým aktivujete rozšírenie.

Midnight Lizard
Midnight Lizard
Developer: Pavel Agarkov
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Nie je to Huawei a ani Xiaomi, ale Motorola, ktorá prináša prvý smartfón s podporou 5G technológie. Privítajme Motorolu Z3

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu