AplikácieNovinky

S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo

Určite to poznáte. Čítanie obsahu na stránkach a surfovanie internetom vo večerných hodinách môže byť celkom náročné pre oči a to hlavne ak webstránky majú svetlé pozadie. Výsledkom je potom rýchlejšia únava očí a celkovo diskomfort. Viacero internetových webov na to reaguje zavedením tmavého dizajnu webstránky, ale stále väčšina stránok túto možnosť neponúka.

Riešenie pritom môže byť v celku jednoduché a to hlavne keď používate internetový prehliadač Google Chrome v kombinácii s rozšírením Midnight Lizard, ktoré dokáže prepísať súbory stránky CSS style tak, aby sa obsah zobrazoval na tmavom pozadí.

Zdroj: vlastný

Toto šikovné rozšírenie stiahnete na odkaze nižšie. Dostupné je úplne zadarmo a ponúka aj viacero ďalších užitočných funkcionalít.  Po stiahnutí rozšírenia v pravom hornom rohu vám pribudne ikonka chameleóna, ktorým aktivujete rozšírenie.

Midnight Lizard
Midnight Lizard
Developer: Pavel Agarkov
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu