NovinkyXiaomi

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi fanúšikov zábavy poteší ďalším zaujímavým kúskom, konkrétne špeciálnou Rubikovou kockou – GiiKER Super Cube, ktorú bude vyrábať spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. Ltd..

Xiaomi GiiKER Super Cub, Rubikova kocka od Xiaomi

Táto Rubková kocka je však výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Je totiž „smart“. Pozostáva z viac ako 300 kusov a 6-sového snímača, ktorá monitoruje aktuálny stav kocky.

Xiaomi Giiker Super Cube_4
Zdroj: XiaomiToday.it

To však stále kocku nerobí chytrou, ale možnosť spárovanie so smartfónom už áno. Totiž toto prepojenie umožňuje ďalšie interaktívne možnosti ako sú napríklad rôzny tutoriály, výzvy a podobne. Kocka je kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 a vyšším a operačným systémom iOS.

Údajne kocku by dennom trénovaní by ste mali byť schopný poskladať do 30 sekúnd. Zaujímavosťou však je, že vďaka aplikácií môžete sledovať vaše pohyby v reálnom čase a zároveň ich správnosť aj vyhodnocovať. Kocku nabijete pomocou USB vstupu a mala vydržať na jedno nabitie zhruba 30 hodín hrania sa.

Zdroj: Xiaomitoday.it

TIP  Tento gadget od Xiaomi - Mi TDS by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Zmeria kvalitu vody na počkanie a stojí len pár €
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu