ANDROIDNovinkyWindows aplikácie

Roamit je ďalšia aplikácia, ktorá ponúka funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupné je pre Windows Phone a Android | APLIKÁCIE

Windows 10 Fall Creators Update priniesol vstavanú funkcionalitu „Pokračuj na PC“ pre Windows zariadenia. Prostredníctvom tejto funkcionality je možné preposielať odkazy, obrázky, hudbu či iný obsah  zo smartfónu do PC.  V podstate môžete tak preniesť hocijaký formát súborov bez nutnosti fyzického pripojenia zariadení.

Zdieľanie súborov medzi smartfónom a PC. Funkcia „Pokračuj na PC“

Zaujímavou funkciou, ktorú ponúka táto aplikácia je aj „Universal Clipboard“, ktorá ponúka synchronizáciu medzi zariadeniami. Napríklad pri skopírovaní nejakého obsahu do PC, tak bude dostupný aj na vašom ďalšom PC alebo smartfóne (v prípade prihlásenia na rovnakom Microsoft účte).

Najlepšie na tom je, že táto aplikácia je dostupná ako pre Windows Phone tak aj pre Android. Preto ak využívate viacero zariadení so spomínanými operačnými zariadeniami, tak táto aplikácia bude pre vás voľbou číslo jedna.

Roamit
Roamit
Developer: Mahdi Ghiasi
Price: Free+

Roamit
Roamit
Developer: KandH
Price: Free

TIP  Google omylom spustil reklamu na ešte oficiálne nepredstavené zariadenia. Okrem smartfónu Pixel 3 Google predstaví pravdepodobne aj nový Pixelbook
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Bohužel můj noťas moji lumii v této aplikaci nevidí. Ani v podobné apce Connected devices, ať dělám co dělám. Nějaká rada by nebyla?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu