Windows aplikácie

Neobdržali ste aktualizáciu odstraňujúcu samovoľné reštarty telefónu? Stiahnite si Microsoft’s Stop Restart App

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o aktualizácii pre Lumie 930, 730, 830 a 1520, ktorá o odstraňovala kritickú chybu spôsobujúcu samovoľné reštarty spomínaných zariadení. Podľa Microsoftu sa k aktualizácii dostala už väčšina užívateľov, avšak nie úplne všetci, a preto Microsoft v obchode publikoval aplikáciu Microsoft’s Stop Restart App, vďaka ktorej sa daného problému zbavíte.

Popis aplikácie znie:

Microsoft identifikoval problém vo Windows Phone telefónoch, ktorý spôsoboval pravidelné a samovoľné reštarty telefónu. Danú chybu sme už odstránili, avšak viacero telefónov nie je stále pripojených k Microsoft serverom a preto daný problém nebol na viacerých zariadeniach vyriešení.

Táto aplikácia overí či váš telefón získal aktualizáciu. V prípade ak váš telefón nebol opravený, tak aplikácia sa daný problém pokúsi okamžite opraviť.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Mě teda aktualizace dorazila a následně na to update 2 (lumia 735) a teď tam mám win 10 poslední sestavení 10166, které je konečně použitelné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu