Reklama – Spolu rastieme!

Prečo inzerovať na portáli Vosveteit.sk? Dobrá otázka, ktorú si denne položí desiatka ľudí a pritom odpoveď je jednoduchá, nie sme len „dinosauri“ IT komunity, ale sme fresh, sme aktuálni, sme jeden z najväčších IT portálov, a hlavne milujeme to čo robíme! 

Vieme Vám garantovať férové jednanie bez akéhokoľvek zavádzania. Nebudeme Vám sľubovať nemožné, ale len to čo je v našich silách. Riadime sa mottom, že úspešná spolupráca môže byť založená len na čestnosti a kvalitnej komunikácii.

O projekte:

Vosveteit.sk je komunitný portál, ktorý vznikol v roku 2014 (ešte ako Windowscentrum.sk) a zdržuje IT nadšencov, so sústredením nie len na Windows zariadenia. Portál časom začal pokrývať viacero tém – od spravodajstva so sústredením na Windows, vrátane Microsoftu, konkurenčné operačné systémy ako Android a iOS, všeobecné IT témy či hardware – smartfóny, tablety, notebooky ako aj PC. Cieľovú skupinu používateľov tvoria mladí ľudia od 16 do 44 rokov, ktorí majú záujem o technológie a potrpia si na to, aby mali vo vrecku ako aj na stole to najvýkonnejšie zariadenie či najnovší software vo svojom zariadení.

Možnosti reklamy:

 

Štatistiky návštevnosti

  • Počet unikátnych návštevníkov 3500 až 5500 / deň.
  • Počet zobrazení stránky 5000 – 8500 / deň.

Podrobné štatistiky pošleme na základe žiadosti.

Portál prevádzkuje:

Pledge s.r.o.
Závodná 3B
Bratislava – mestská časť Podunajské Biskupice 821 06
IČO: 50 304 321
DIČ: 2120267237 (nie sme platcami DPH)
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, vložka číslo: 111092/B.

Kontaktovať nás môžete tu: info@vosveteit.sk, tel.: 0904 556 612

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu