Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Reklama – Spolu rastieme!

Prečo inzerovať na portáli Vosveteit.sk? Dobrá otázka, ktorú si denne položí desiatka ľudí a pritom odpoveď je jednoduchá, nie sme len „dinosauri“ IT komunity, ale sme fresh, sme aktuálni, sme najväčší, a hlavne milujeme to čo robíme! 

Vieme Vám garantovať férové jednanie bez akéhokoľvek zavádzania. Nebudeme Vám sľubovať nemožné, ale len to čo je v našich silách. Riadime sa mottom, že úspešná spolupráca môže byť založená len na čestnosti a kvalitnej komunikácii.

O projekte:

Vosveteit.sk je komunitný portál, ktorý vznikol v roku 2014 (ešte ako Windowscentrum.sk) a zdržuje IT nadšencov, so sústredením nie len na Windows zariadenia. Portál časom začal pokrývať viacero tém – od spravodajstva so sústredením na Windows, vrátane Microsoftu, čiastočne aj konkurenčné operačné systémy, tak jednou z nosných tém je aj samotný software či hardware – smartfóny, tablety, notebooky ako aj PC. Značnú časť nášho obsahu zároveň tvorí aj všeobecné IT spravodajstvo. Cieľovú skupinu používateľov tvoria mladí ľudia od 16 do 44 rokov, ktorí majú záujem o technológie a potrpia si na to, aby mali vo vrecku ako aj na stole to najvýkonnejšie zariadenie či najnovší software vo svojom zariadení.

Možnosti reklamy (nie sme platcami DPH):

  • PR články.
  • Link building.
  • Video recenzie (našu tvorbu nájdete na kanáli Youtube)
  • Bannerová reklama.
  • Skin /obrandovanie stránky
  • Reklama na sociálnej sieti Facebook 
  • Reklama v rámci Newsletter e-mailov.
  • Iný druh reklamy.

Cenník Vám pošleme na základe dopytu.

Máte záujem o reklamu? Kontaktovať nás môžete tu: info@windowscentrum.sk, tel.: 0904 556612

Portál prevádzkuje:

Pledge s.r.o.
Závodná 3B
Bratislava – mestská časť Podunajské Biskupice 821 06
IČO: 50 304 321
DIČ: 2120267237
IČ DPH: SK2120267237podľa §7a
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, vložka číslo: 111092/B.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu