Novinky

Rebríčku najvýkonnejších Android smartfónom sveta kraľuje Xiaomi

Keď sa hovorí o výkonne smartfónov tak každý výrobca háji svoje farby a pri vlajkových lodiach o to viac. Nemalokrát sa stáva, že pri predstavení nového smartfónu sa výrobca hrdí prívlastkom „najvýkonnejší“, ale nemusí to tak byť. A práve preto je dobré, že existuje viacero externých testovaní, ktoré výkon smartfónu testujú  v praxi.

Xiaomi Mi Black Shark je najvýkonnejším smartfónom

Najnovší AnTuTu report za mesiac júl hovorí, že najvýkonnejším Android smartfónom na trhu je Xiaomi Mi Black Shark. V prvej desiatke nájdeme ešte ďalšie 2 smartfóny značky Xiaomi (Mi 8 a Mi MIX 2S). V rámci najvýkonnejších smartfónov na trhu nájdeme smartfóny zástupcov značiek Samsung, LG, Asus, OnePlus či Sony. Kompletný výkonnostný prehľad smatfónov v prvej desiatke si môžete pozrieť nižšie.

10 najvykonnejsich smartfonov za jul
Zdroj: AnTutu

Pozn.: výsledky testovania sú spriemerované, do metodiky boli zarátané len smartfóny s 1000 a viac testami za mesiac júl, verzia aplikácie v ktorej boli smartfóny testované je Antutu Benchmark V7.

Zdroj: AnTutu, úvodný obrázok: Xiaomi

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu