ŠPEKULÁCIEZariadenia

Na svete je oficiálny render 2. generácie herného smartfónu od spoločnosti Razer

Priznajme si to, v každom z nás sa schováva kúsok dieťaťa a vedia to aj výrobcovia smartfónov. Posledný rok preto priniesli viacero herných smartfónov. Túto éru herných smartfónov odštartovala spoločnosť Razer, neskôr sa  k nej pridali aj ďalší technologickí giganti, napríklad spoločnosť Xiaomi so svojim zariadením Xiaomi Shark, ktorý je aktuálne najvýkonnejším  zariadením na trhu.

Nie tak dávno sa po prvýkrát objavili informácie o tom, že spoločnosť Razer chystá 2. generáciu herných smartfónov. Správy boli založené na tom, že sa zariadenie objavilo v rámci benchmarkoch.

Aktuálne známy leaker Evan Blass na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom odkryl komplentný render zariadenia Razer Phone 2. Ako môžete vidieť nižšie zariadenie príde s veľkým bezrámčekovým displejom, teda okrem brady a čela. Tam nájdeme totiž schované reproduktory. Render ďalej odhaľuje, že zariadenie príde s duálnym fotoaparátom či populárnym USB Type – C portom.

Čo sa týka ostatných špecifikácií tak o nich moc aktuálne nevieme. Zákulisím však behajú informácie, že zariadenie ponúkne procesor Snapdragon 845, 8GB RAM a 512GB úložný priestor. Displej zariadenia by mal zároveň ponúknuť až 120Hz.

Zdroj: via Gizmochina.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu