ANDROIDNovinkyZariadenia

Prvý smartfón od Razeru je realitou. Prináša takmer výkon herného počítača

Už nejaký ten piatok sa v zákulisí hovorilo o tom, že spoločnosť Razer ktorá je známa skôr výrobou kvalitného herného príslušenstvá pokukáva aj po trhu so smartfónmi. Prvé „hmatateľné“ špekulácie pritom prišli ešte v októbri tohto roka, kedy sa na GFXBench objavil smartfón s popisom „Android Razer Edition“. Dnes sa tak aj deje, spoločnosť vstupuje na trh so smartfónmi.

Ponúkne to najlepšie čo je dostupné na trhu

Razer to v týchto dňoch rozbalil skutočne vo veľkom. Predstavil Razer Phone, ktorý bude bojovať o priazeň s tými najväčšími hráčmi na trhu ako sú Apple, Samsung či Google. Ponúka totiž stereo reproduktory Dolby Atmos, veľký 5,72“ QuadHD displej s obnovovaciu frekvenciou 120Hz. Mimochodom, najnovšie Samsungy disponujú len polovičnou hodnotou.

Zdroj: Youtube

Razer Phone sa nesie v doteraz nastavenom duchu – chce osloviť hlavne hráčov. A veru s výbavou v podobe procesora Snapdragon 835, 8GB DDR4 RAM, 64GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia do 1TB a kapacitou batérie či podporou technológie QuickCharge 4.0+ to pri porovnaní s aktuálnou konkurenciou bude mať reálnu šancu na úspech.

Zdroj: Youtube

Ponúkne aj kvalitný fotoaparát

Razer nešetril ani po iných stránkach. Na zadnej strane nájdeme totiž dvojicu fotoaparátov, jeden s 8MP s clonou f/1.8 a druhý 12MP fotoaparát s clonou f/2.6. Na prednej strane nájdeme už dnes si dovoľujeme povedať „štandard“ v podobe 8MP fotoaparátu. Smartfón ďalej  prichádza bez 3,5 jacku a s USB – Type C vstupom. A cena? Pri porovnaní s dnešnými top smartfónmi nie je až tak uletená –  $699.

Zdroj: QZ

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu