Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Prvý smartfón od Razeru je realitou. Prináša takmer výkon herného počítača

Zdroj: Youtube.com

Už nejaký ten piatok sa v zákulisí hovorilo o tom, že spoločnosť Razer ktorá je známa skôr výrobou kvalitného herného príslušenstvá pokukáva aj po trhu so smartfónmi. Prvé „hmatateľné“ špekulácie pritom prišli ešte v októbri tohto roka, kedy sa na GFXBench objavil smartfón s popisom „Android Razer Edition“. Dnes sa tak aj deje, spoločnosť vstupuje na trh so smartfónmi.

Ponúkne to najlepšie čo je dostupné na trhu

Razer to v týchto dňoch rozbalil skutočne vo veľkom. Predstavil Razer Phone, ktorý bude bojovať o priazeň s tými najväčšími hráčmi na trhu ako sú Apple, Samsung či Google. Ponúka totiž stereo reproduktory Dolby Atmos, veľký 5,72“ QuadHD displej s obnovovaciu frekvenciou 120Hz. Mimochodom, najnovšie Samsungy disponujú len polovičnou hodnotou.

Zdroj: Youtube

Razer Phone sa nesie v doteraz nastavenom duchu – chce osloviť hlavne hráčov. A veru s výbavou v podobe procesora Snapdragon 835, 8GB DDR4 RAM, 64GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia do 1TB a kapacitou batérie či podporou technológie QuickCharge 4.0+ to pri porovnaní s aktuálnou konkurenciou bude mať reálnu šancu na úspech.

Zdroj: Youtube

Ponúkne aj kvalitný fotoaparát

Razer nešetril ani po iných stránkach. Na zadnej strane nájdeme totiž dvojicu fotoaparátov, jeden s 8MP s clonou f/1.8 a druhý 12MP fotoaparát s clonou f/2.6. Na prednej strane nájdeme už dnes si dovoľujeme povedať „štandard“ v podobe 8MP fotoaparátu. Smartfón ďalej  prichádza bez 3,5 jacku a s USB – Type C vstupom. A cena? Pri porovnaní s dnešnými top smartfónmi nie je až tak uletená –  $699.

Zdroj: QZ

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu