Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Prvý phabet s Windows 10 nepriniesol Microsoft, ale úplne niekto iný. Aj takto by mohol vyzerať Surface Phone

Zdroj: WindowsArea.de

Surface Phone a Windows 10, zariadenie ktoré viackrát bolo videné, ale nikdy oficiálne nepotvrdené. Na IFA 2017 sa udialo celkom zaujímavé prekvapenie. Každý totiž očakával, že Windows 10 v smartfóne prinesie ako prvý Microsoft, no nestalo sa tak.

Pre nás nie tak známy výrobca Ockel ukázal svetu  6“ smartfón (či už tablet?), ktorého črevá tvoria procesor Intel Atom x7, grafická karta Intel HD 405, 4GB RAM a  64GB úložný priestor. Nechýba mu ani microSD slot, USB 3.0, HDMI, USB Type – C port či LAN. Zatiaľ by to nebolo nič výnimočné, teda až na operačný systém, ktorý je Windows 10. Inými slovami, spoločnosť Ockel priniesla vreckový PC s možnosťou telefonovania.

Zdroj: WindowsArea.de

Mimochodom so zámerom vytvorenia tohto zariadenia spoločnosť prišla ešte rok dozadu, pričom sa snažila na ňho nájsť financie aj prostredníctvom známej startupovej siete Indiegogo. V každom prípade, spoločnosť na IFA 2017 potvrdila, že zariadenie bude čoskoro distribuované prvým majiteľom.

Zdroj: WindowsArea.de

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu