Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Prvá inteligentná TV od Xiaomi Mi 4A je dostupná aj pre náš trh

Zdroj: Xiaomi

Xiaomi už nie je dlho len výrobcom smartfónov či gadgetov, ale dlhodobo prináša aj ďalšie zaujímavé produkty. Tým najnovším kúskom, ktorý je možné si objednať s dodaním aj do našich končín je Xiaomi Mi TV 4A a to bez DPH a CLA (potrebné je zvoliť dopravu cez EU Express).

Prináša skvelý obraz  a uhlopriečku 32“

Dominantou tejto TV je samozrejme obrazovka, ktorá dosahuje veľkosť 32“ a rozlíšenie 1366 x 768 bodov, poteší aj frekvencia 60Hz. Obrazovka je pritom zabalená do čierneho tela s váhou pod 4kg, čo znamená, že si ju je možné umiestniť aj na stenu bez väčších ťažkostí. Mimochodom, nechýba ani technológia redukcie dynamického šumu či 12-bitové spracovanie farieb. Celkom slušné, čo poviete?

Zdroj: Xiaomi

Prečo smart TV?

Prívlastok smart táto televízia nezískala len vďaka „črevám“ v podobe grafického akcelerátora Mali-450, dvojica 5W reproduktorov, procesoru Amlogic 962-SX s štyrmi jadrami Cortex-A53 pracujúcich na frekvencií 1.5GHz, ktorému sekunduje 1GB RAM a 4GB úložného priestoru, ale hlavne rozhraniu MIUI TV, ktoré je asi hlavným lákadlom. Dokáže totiž toho mnoho, napríklad prostredníctvom WiFi pripojiť sa k PC. Poteší aj špeciálna funkcia, ktorá dokáže znížiť vyčerpanie očí.  

Zdroj: Xiaomi

 

Využite dopravu EU Express a vyhnite sa CLU a DPH

Nezabudnite využiť dopravu cez EU Express kde za pár šupek sa viete vyhnúť plateniu DPH či CLA. E-shop totiž deklaruje, že všetko vybaví z vás. 

Svoju inteligentnú Xiaomi TV nájdeš tu

 

Zdroj: článok vznikol na základe spolupráce s e-shopom GearBest.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu