Novinky

VIDEO | Konvertácia hier a aplikácií z iOS a Android na Windows do 5 minút? Nie je problém

David Burela, jeden z vývojárov vytvoril krátke niekoľko minútové video, v ktorom zachytil konvertáciu iOS hry do kódu, ktorý je kompatibilný s vývojovým jazykom Windowsu a to všetko prostredníctvom vývojárskeho nástroja „Project Islandwood“. Celý tento proces pritom netrval dlhšie ako päť minút a pozrieť si ho môžete na videu priloženom nižšie.

Čo na to poviete, celkom šikovné, že? Pevne veríme, že vo Windows Store sa čoskoro objavia desiatky nových titulov, ktoré sú známe z konkurenčného prostredia iOS. Akú hru či aplikáciu by ste uvítali vy medzi prvými?

TIP  Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniek
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu