NovinkyTIP REDAKCIE

Toto je najlepšie príslušenstvo pre váš nový notebook

Zaobstarali ste si alebo ste dostali nedávno nový notebook? Je to skvelý pocit, že? Nuž, ak ho chcete využívať naplno tak by ste mali porozmýšľať aj o dodatočnom príslušenstve ako sú napríklad ochranné puzdra, myšky, prípadne externý displej.

Prenášajte váš notebook v bezpečí

Skvelým spôsobom ako chrániť váš notebook pri prenášaní je využívanie rôznych ochranných tašiek či ruksakov. My sme pre vás vybrali štýlový a značkový ruksak od spoločnosti Xiaomi, ktorý disponuje kapacitou 17 litrov. Je vhodný na prenášanie ako menších tak aj väčších zariadení až do 15,6“-. Je vyhotovený z polyesteru, disponuje viacerými priehradkami a je dokonca aj vodotesný.  

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi ruksak nájdeš na tomto odkaze. Aktuálne stojí menej ako 30€

Alebo elegantnejšie kožené puzdro

Ruksak je hlavne pre mladšie ročníky a preto vám dávame do pozornosti ešte toto elegantne riešenie, s ktorým sa nebudete hanbiť ísť na rokovanie s biznis partnermi. Ponúka celokožené vyhotovenie, elegantný dizajn a dostatok priestoru pre zariadenie do veľkosti 13.3“. Cena tohto púzdra sa pohybuje do 20€.

Zdroj: Produktová fotografia

Toto kožené púzdro aktuálne nájdeš tu

Alebo klasika v podobe príručnej/ramennej tašky

Tretím variantom ako chrániť váš notebook počas prenášania je formou príručnej/ramennej tašky. Taška nižšie ponúka viacero možnosti ukladacieho priestoru, ktorý využijete nie len na prenos samotného notebooku, ale aj prípadne na nabíjačku, myšku či iné ďalšie drobnosti. Vhodná je pre zariadenia do veľkosti 14,1″. Aktuálna cena sa pohybuje do 20€.

Zdroj: produktová fotografia

Túto ramennú tašku nájdeš tu

Nedostatok USB vstupov vyriešite takto

Notebooky majú viacero limitov a jedným z nich je aj absencia dostatočného počtu USB portov. Nie je to však neriešiteľný problém. Nižšie vám dávame do pozornosti USB HUB, ktorý podporuje prenosovú rýchlosť USB 3.0 a poskytuje celkovo 4 porty. Aktuálne stojí menej ako 14€.

Zdroj: produktová fotografia

USB HUB nájdeš na tomto odkaze

S bezdrôtovou myškou sa pracuje lepšie

Práca s touchpadom nie je pre každého a práve preto vám dávame do pozornosti túto značkovú myš Xiaomi, ktorá funguje bezdrôtovo. Inými slovami nebudú vás otravovať žiadne káble. Mimochodom táto myš sa chváli technológiou šetrenia batérie, s ktorou by ste mali vydržať pracovať takmer 24 mesiacov.  Cenovo táto myš vychádza aktuálne na menej ako 25€.

Zdroj: produktová fotografia

Bezdrôtovú myš Xiaomi nájdeš tu

Bezdrôtová klávesnica

Ďalším častým príslušenstvom, ktorý používatelia často kupujú je externá klávesnica. Predsa práca so vstavanou klávesnicou môže pre mnohých limitujúca. A práve preto vám dávame do pozornosti túto Bluetooth klávesnicu. Táto dokonca ponúka aj vstavaný touchpad. Cenovo sa aktuálne pohybuje pod úrovňou 25€, avšak jedná sa o limitovanú ponuku. Regulárna cena je zhruba o 15€ vyššia.

Zdroj: produktová fotografia

Zaujala ťa bezdrôtová klávesnica? Nájdeš ju tu

Notebook nikdy nenahradí kvalitný monitor

Posledným našim typom je externý monitor, ale nie hocijaký. Monitor HKC ponúka zakrivený 27“ FULL HD displej. Ponúka ďalej 16:9 pomer strán s frekvenciou obrazu 60 obrázkov za sekundu a odozvou 6ms. Kontrast tohto monitora je 300:1 a pozorovacie uhly až do 178 stupňov. Okrem zaujímavých špecifikácií ponúka aj prémiový dizajn s hrúbkou teľa len 14mm. Aktuálna cena z EÚ skladu je 220,72€.

Zdroj: produktová fotografia

Tento zakrivený monitor nájdeš tu

Zdroj: PR, úvodný obrázok: Pexels.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu