Pretože na vzhľade tvojho PC záleží. Pozrite si do akých skriniek by ste mohli schovať vašu „výbavičku“

Keď skladáme počítač, veľmi dôležitá otázka je: Akú si mám kúpiť skriňu na počítač alebo slengovo z angličtiny nazvaný kejs? Táto otázka nie je dôležitá len pre to, že veľa ľudí „súdi knihu podľa obalu„. Ale aj preto, lebo rôzne kejsy majú rôzne využitia. Niektoré sú väčšie, a preto poskytujú miesto pre väčšiu základnú dosku, niektoré majú zas lepšie chladenie. Preto vám dnes ukážeme 4 najlepšíe modely, aké sme našli.

Thermaltake CORE V21

Malý a praktický kejs, kde sa zmestí všetko, čo potrebujete, keď sa venujete viac hudbe, ako grafickým kartám. Je veľmi vhodný na LAN server. Jeho veľkým pozitívom je cena. Ale najviac sa hodí ako HUb na media porty, a preto uspokojí všetkých špecialistov na hudbu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

thermaltake-core-v21

Viac informacií o ňom nájdete na Amazone.

Corsair Carbide Clear 600C

Tento kejs je v tomto zozname kvôli inovatívnemu dizajnu a umiestnenia základnej dosky a grafickej karty. Základná doska sa totiž montuje na spodok a zapojiť káble je preto veľmi jednoduché. Je veľmi veľká, takže sa tam zmestí silné vodné chladenie. Výhody: prehľadnosť, chladenie. Nevýhody: je naozaj veľká.

corsair-carbide-clear-600c

Viac informacií o ňom nájdete na Amazone.

NZXT Noctis 450

Noctis 450 je asi najviac futuristicko vyzerajúci kejs na zozname. Jeho dizajn ale rozhodne vyniká pozitívne. Vďaka viacerým vstupom na spodku je manažment káblov ľahká vec a nikdy vám tam nevznikne neporiadok. A preto tento kejs nebude vyzerať dobre len zvonku, ale aj zvnútra.

nzxt-noctis-450Viac informacií o ňom nájdete na Amazone.

Cooler Master MasterCase

Tento kejs, ako už ste z názvu určite vyčítali, nemá problémy s chladením. Ale jeho najväčšia výhoda je ľahká vymeniteľnosť a nesmierne množstvo doplnkov a možnosti zmien podľa vašeho gusta. Ak sa neviete rozhodnúť, tak toto je kejs pre vás, každý si v ňom niečo nájde.

kejs4

Viac informacií o ňom nájdete na Amazone.

Článok sme sa snažili písať zaujímavo pre každého PC skladača. Podarilo sa nám to? Ak nie napíšte do komentu, čo by zaujímalo vás.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre