NovinkyWindows 10 Mobile

Premenovanie obchodu na Microsoft Store konečne prichádza aj na Windows 10 Mobile Fast Ring

Microsoft pred pár dňami začal premenovávať obchod Windows Store na Microsoft Store aj pre bežných používateľov. O tejto novinke sme Vás informovali v tomto článku. Zmena sa týka všetkých Windows platforiem, desktop, mobile sféra aj Xbox. V operačnom systéme Windows 10 Mobile ale nastal menší problém. Microsoft v Insider okruhu Fast Ring na mobilnej platforme prednedávnom prestal aktualizovať first party aplikácie a to znamená, že používatelia vo Fast Ringu ani neobdržali aktualizáciu, ktorá by obchod Windows Store premenovala. Premenovanie obchodu sa doteraz týkalo iba Release Preview Insiderov, no premenovanie vďaka najnovšej aktualizácií prichádza aj do Fast Ringu.

Aktualizácia obchodu Windows Store pre Fast Ring Insiderov sa dostala do obehu počas včerajška. Číslo verzie obchodu sa tým pádom zmenilo na 11709.1001.18.0. Obchod je konečne premenovaný na Microsoft Store a dostáva zopár ďalších Fluent Design vylepšení.

Do obchodu sa taktiež dostávajú nové ikony a vylepšený vrchný panel s už spomínaným Fluent Designom. Ďalej bola vylepšená rýchlosť sťahovania prostredníctvom obchodu a živé dlaždice. Aktualizácia taktiež prináša množstvo vylepšení a veľa odstránených chýb.

Microsoft prednedávnom taktiež vydal server aktualizáciu, vďaka ktorej dokážete zakúpiť hernú konzolu Xbox One priamo z Windows 10 Mobile Microsoft Store. V budúcnosti chce Microsoft v obchode ponúkať takmer všetok hardvér z ich dielne.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Chystá Nokia nový fotomobil? Najnovšia fotografie oficiálne nepredstaveného smartfónu od Nokie ukazuje detail s 5 šošovkami
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu