Aplikácie

Aplikácie | Prehliadač Surfy je pre Windows Phone teraz zadarmo

Známy internetový prehliadač pre Windows Phone Surfy prešiel veľkou aktualizáciou, ktorá nepriniesla len úplne nový a prepracovaný vzhľad, ale aj potešujúcu správu pre tých, ktorí radi ušetria nejaké to euro, od včerajšieho dňa Surfy stiahnete zadarmo, namiesto 1,99 €.

V najnovšej verzii prehliadača nájdeme hlasovú podporu, vďaka ktorej nebudete môcť len vyhľadávať informácie na internete, ale dokonca slúži aj ako čítačka obsahu webstránok. Medzi ďalšie užitočné funkcionality patrí napríklad aj možnosť sťahovania dát na pozadí, ktoré je možné následne zdieľať alebo ukladať napríklad na SD kartu, sťahovať videá z Youtube.com, prepínanie do desktop módu, zdieľanie stránok napríklad cez e-mail, SMS, ale aj privátny mód prehliadania stránok.

Celý zoznam funkcionalít, ktoré aplikácia prináša nájdete v jej popise na odkaze nižšie.

Surfy_QR
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu