Novinky

Microsoft začal s predobjednávkami na Surface Hub, stojí 19,999 $

Microsoft len pár dni dozadu predstavil (staro)nový Surface 3, ktorý dostal menší update v podobe výkonnejšie procesora (i7), ale na druhej strane mu ubudol „riadny“ kus úložného priestoru (128 GB). Cenovka zariadenia pritom ostala zachovaná na úrovni dovtedy najvýkonnejšie Surface, 1,299 $. Microsoft dlho nečakal a predstavil ďalší výrobok z rady Surface, avšak tentokrát sa nejedná o „bežný“ tablet, ale o zariadenie s uhlopriečkou 84“, ktoré cenu určil na 19 999 $. Samozrejme Microsoft predstavil aj „menšieho“ bračeka  v podobe 55“ zariadenia, ktorého cena je „len“ 6,999 $.

Novo predstavené zariadenia sú primárne určené pre firemný segment, ktorý takýto typ zariadení dokáže využiť na prezentácie svojich produktov, web konferencie, rôzne druhy mítingov a pod. Samotná cena zariadení nemusí byť pritom vôbec prehnaná, totiž, podľa vnútorných výpočtov Microsoftu priemerné výdavky pre zabezpečenie audiovizuálneho vybavenie pre 8 až 12 ľudí stojí firmy okolo 38,000 $.

Prví majitelia  týchto „gigantických“ tabletov by sa ich mohli dočkať už začiatkom septembra.

TIP  Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniek
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu