ŠPEKULÁCIE

Pred-objednávky na Lumiu 950 a 950 XL budú už možné pravdepodobne v októbri

Spoľahlivý francúzsky Windows Phone portál SmartphoneFrance.info prišiel s viacerými informáciami ohľadne pripravovanej Microsoft Lumie 950 a 950 XL, ktoré sa týkajú jej dostupnosti a ceny.

Lumia_950_2

Podľa dostupných informácií pochádzajúcich z dôveryhodného zdroja podľa portálu SmartphoneFrance novo pripravovaná Lumia 950 a 950 XL bude dostupná už od 6. októbra, avšak len prostredníctvom pred-objednávok, s tým, že k 28. októbru by mali byť prvé objednané Lumie doručené svojim majiteľom.

Ďalšie informácie hovoria o cene, ktorá by sa mala pohybovať pod cenovkou iPhone 6s a 6 plus (~ 800 eur).

Cena príslušenstva k telefónu by sa podľa dostupných informácií mohla vyšplhať na ďalších 200 eur, čo určite nepoteší bežného používateľa. Avšak, medzi príslušenstvom by sme mohli očakávať aj zariadenie Munchkin, ktoré bude nevyhnutné pre využívanie funkcionality Continnum, ktorá bude určite veľkým trhákom pre mnohých z nás.

Murano, Livana, Muchkin, Valora
Murano, Livana, Munchkin, Valora

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu