NávodyNovinky

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Internet a Google, pre mnohých ľudí sú tieto dve slová synonymom. Zaujímalo vás niekedy čo všetko o vás spoločnosť Google vie? Nižšie vám prinášame jednoduchý tip ako je možné zistiť informácie, ktoré o vás Google eviduje.

Čo všetko o mne vie Google? Takto to zistíte

 • Otvorte si váš e-mailový účet Google.
 • Kliknite  teraz na položku Aplikácie Google a vyberte možnosť „Môj účet“.

  Zdroj: vlastný
 • Následne sa vám otvorí okno s názvom “Ovládanie, ochrana a zabezpečenie účtu na jednom mieste”, v rámci ktorého v ponuke nižšie nájdete možnosť “Moja aktivita”. Odkliknite „Prejsť na stránku moja aktivita“.

  Zdroj: vlastný
 • Potom ako si otvoríte danú stránku tak v ľavom paneli si môžete filtrovať vybrané aktivity, ktoré sa zobrazujú na „nástenke“ v strednej časti obrazovky. Napríklad ak zvolíte položku „Iná aktivita na Google“ tak Vám rozhranie ponúkne možnosť zobrazenia histórie vašej polohy, možnosti prispôsobenia reklám a podobne.
  Zdroj: vlastný

   

Ste prekvapený informáciami, ktoré o vás Google zbiera alebo ste niečo podobné očakávali? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Facebook zoficiálňuje funkciu randenia. Začal s jej testovaním vo vybraných regiónoch
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu